0039000038-12-A0-D
Mfr.Part #
0039000038-12-A0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Color :
Orange
Contact Finish :
Tin
Number of Conductors :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Wire Gauge :
20 AWG
Contact Plating :
Tin
Length :
12.0 304.8mm