0039000038-11-N4
Mfr.Part #
0039000038-11-N4
Description
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Product Category :
Contact Finish :
Color :
Brown
Series :
Mini-Fit Jr
Published :
Length :
11.0 279.4mm
Number of Rows :
1
Contact End :
Socket to Socket
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire Gauge :
24 AWG
Wire/Cable Gauge :
24 AWG