0039000038-11-G4
Mfr.Part #
0039000038-11-G4
Description
11" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Series :
Mini-Fit Jr
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Contact Finish :
Length :
11.0 279.4mm
Published :
Wire Gauge :
24 AWG