0039000038-10-V2
Mfr.Part #
0039000038-10-V2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
Product Category :
Series :
Mini-Fit Jr
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Length :
10.0 254.0mm
Contact Plating :
Tin
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire Gauge :
22 AWG