0039000038-10-N0-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0039000038-10-N0-D
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact Plating :
Tin
Published :
Number of Conductors :
1
Number of Rows :
1
Contact Finish :
Tin
Wire Gauge :
20 AWG
Length :
10.0 254.0mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire/Cable Gauge :
20 AWG