0039000038-10-L2
Mfr.Part #
0039000038-10-L2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Color :
Blue
Published :
Wire Gauge :
22 AWG
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact Finish :
Tin
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
1
Series :
Mini-Fit Jr
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Length :
10.0 254.0mm