0039000038-10-A2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0039000038-10-A2
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact Plating :
Tin
Series :
Mini-Fit Jr
Length :
10.0 254.0mm
Color :
Orange
Number of Conductors :
1
Wire Gauge :
22 AWG
Contact Finish :
Tin
Number of Rows :
1
Wire/Cable Gauge :
22 AWG