0008500113-11-W2
Mfr.Part #
0008500113-11-W2
Description
11" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Finish Thickness :
100.0μin 2.54μm
Color :
White
Wire Gauge :
22 AWG
Series :
KK 2759
Length :
11.0 279.4mm