0002062101-12-S2-D
Mfr.Part #
0002062101-12-S2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2101 SLATE
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Plating :
Tin
Wire Gauge :
22 AWG
Length :
12.0 304.8mm