0002062101-11-S0-D
Mfr.Part #
0002062101-11-S0-D
Description
11" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Product Category :
Series :
Number of Conductors :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Contact End :
Pin to Pin
Wire Gauge :
20 AWG
Number of Rows :
Length :
11.0 279.4mm
Wire/Cable Gauge :
20 AWG