TR021122KR15
Mfr.Part #
TR021122KR15
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Molded
Datasheet
Download
Fixed Inductors
Lead/Base Style :
Axial
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Max Operating Temperature :
125°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
10%
DC Resistance (DCR) :
74Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Package / Case :
Molded
Max DC Current :
45mA
Length :
7.85mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Inductance :
1.2 mH
Datasheets
TR021122KR15
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD