PL22CHLB110
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PL22CHLB110
Manufacturer
Carlo Gavazzi
Description
PLT LIGHT 110 VAC/DC BLUE LED
Stock
19
In Stock :
19
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Lamp Color :
Blue
Lens Style :
Round with Flat Top
Voltage :
110V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Ingress Protection :
IP65
Lens Size :
29.00mm Dia
Current :
18mA
Factory Lead Time :
17 Weeks
Panel Cutout Dimensions :
0.866 (22.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Type :
LED
Ratings :
AC/DC
Series :
PL
Datasheets
PL22CHLB110
Introducing Carlo Gavazzi PL22CHLB110 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:110V, Type:LED, PL22CHLB110 pinout, PL22CHLB110 datasheet PDF, PL22CHLB110 amp .Beyond Carlo Gavazzi PL22CHLB110 ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.