FZXSB7E7EAAM015
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FZXSB7E7EAAM015
Manufacturer
Panduit Corporation
Package / Case
Hockey Puck
Datasheet
Download
Description
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Fiber Optic Cables
Termination Style :
Screw Terminal
Circuit :
SPST-NO (1 Form A) x 2
Mounting Type :
Chassis Mount
Voltage - Input :
4 ~ 15VDC
Series :
Evolution Dual
Package :
Bulk
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
Voltage - Load :
24V ~ 280V
Packaging :
Bulk
Load Current :
25A