CTDLW21SF-361T01
Mfr.Part #
CTDLW21SF-361T01
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
SMD WIRE COMMON MODE CHOKE COIL
Height :
1.2 mm
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Height (Max) :
0.055 (1.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output Impedance :
360 OHM Ω
Rated Current :
0.1 A
Width :
1.2 mm
Current Rating (Max) :
280mA
Impedance @ Frequency :
360 Ohms @ 100 MHz
Series :
CTDLW21SF
Insulation Resistance-Min :
10 MΩ
Voltage Rating - DC :
50V
Size / Dimension :
0.081 L x 0.049 W (2.05mm x 1.25mm)
DC Resistance (DCR) (Max) :
450mOhm
Rated Voltage :
50 V
Length :
2 mm
Physical Dimension :
L2.0XB1.2XH1.2 (mm)/L0.079XB0.047XH0.047 (inch)
Datasheets
CTDLW21SF-361T01
Central Technologies CTDLW21SF-361T01
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD