AM1980B1343
Mfr.Part #
AM1980B1343
Description
1980 MHZ LTE FREQUENCY BAND 1 CO
Product Category :
Ceramic Filters
Datasheets
AM1980B1343
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE