800-100R-S
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
800-100R-S
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Description
RF ATTENUATOR 100OHM
Manufacturer :
Product Category :
Attenuators
Frequency Range :
0 Hz ~ 250 MHz
Product Status :
Active
Impedance :
100 Ohms
Package / Case :
Series :
Attenuation Value :
Power (Watts) :
800W
Package :
Tray
Datasheets
800-100R-S
0 Hz ~ 250 MHz - - 100 Ohms