603-25-150JA4C8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
603-25-150JA4C8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Manufacturer :
Product Category :
Crystals
Published :
JESD-609 Code :
e4
Load Capacitance :
8pF
Mount :
Surface Mount
Thickness :
1mm
Contact Plating :
Gold
Number of Pins :
4
Series Resistance :
50Ohm
Drive Level :
300 μW
Lead Free :
Lead Free
Operating Frequency :
25MHz
Width :
2.6mm
Frequency :
25MHz