540DAA156M250BBG
Mfr.Part #
540DAA156M250BBG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 156.250 MHZ CML
Stock
63
In Stock :
63
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V
Current - Supply (Max) :
111mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
156.25MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
156.25MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Series :
Ultra™ Si540
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Packaging :
Strip
Output :
CML
Fall Time-Max :
1.5ns
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Rise Time-Max :
1.5ns
Enable/Disable
Datasheets
540DAA156M250BBG
Skyworks Solutions, Inc. 540DAA156M250BBG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD