100200N4Z50-2
Mfr.Part #
100200N4Z50-2
Description
RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD
Attenuators
Operating Frequency-Max :
2000MHz
Frequency Range :
0Hz~2GHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
TIN LEAD
RF/Microwave Device Type :
RF/MICROWAVE TERMINATION
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Construction :
COMPONENT
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
5 Weeks
Published :
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Operating Temperature (Max) :
125°C