100200-4X50-2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
100200-4X50-2
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package / Case
2-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD
Manufacturer :
Product Category :
Attenuators
Impedance :
50 Ohms
Attenuation Value :
Series :
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Status :
Active
Frequency Range :
0 Hz ~ 3 GHz
Power (Watts) :
30W
Datasheets
100200-4X50-2
0 Hz ~ 3 GHz - 2-SMD, No Lead 50 Ohms